Kartepe Turları, Günübirlik Turlar

Kartepe Turları Sizi Çağırıyor

Haftasonu geldi ve kendinizi evin dışına, farklı bir ortama atmak istiyorsunuz. Madem biraz değişiklikistiyorsunuz, fazla vakit kaybetmeden zahmetsiz bir şekilde gidebileceğiniz kafa dinleyebileceğiniz alternatifler arasında Kartepe turları bir çok yönüyle sivrilecektir. Özellikle İstanbullular için 1 saatlik mesafesiyle bulunmaz bir nimet sayılan Kartepe, çekiciliği ve yolculuk sebebiyle günübirlik turlar düzenlenmesine sebep olmuştur.

kartepe turları

Özellikle haftasonuları sıkça bulabileceğiniz Kartepe turları, yolda fazla vakit kaybetmeden sizi yeşilliğin en güzel noktalarına ulaştırırken, uzman rehberleri sayesinde kahvaltının, hizmetin en güzeli sunmak için uğraşacaklardır. Gözden kaçmaması gereken bir başka önemli artı ise; özellikle kış aylarında arabanızla karlı dağ yollarında risk almayacak olmanızdır. Oldukça cüzzi sayılabilecek Kartepe turu maliyetleriyle İstanbul’dan Kartepe’nin zirvesine kadar çıkıp, geri dönebilirsiniz.

Eğer haftaiçi kayak yapmaya niyetiniz varsa, PenguenTepe’nin İstanbul’dan hergün kesin kalkışlı Kartepe servisleri olduğunu da hatırlatalım. Bilgilendirme amaçlı olarak yaklaşık fiyatlandırma:

İstanbul’dan Kartepe’ye gidiş dönüş ulaşım 45 TL’dir. Fiyata rehberlik ve ikramlar dahildir.

VN:F [1.9.22_1171]
Puan
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Sosyal Medya
Kategori: Konaklama, Ulaşım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>